Меню
ПН-ПТ: 08:30-17:30 СБ-НД: Вихідний
Наша адреса:
ПН-ПТ: 08:30-17:30 СБ-НД: Вихідний
Час роботи
Час роботи магазину:
  • ПН-ПТ: 08:30-17:30
  • СБ-НД: Вихідний
Замовити дзвінок

Гарантія та повернення

Правила повернення та гарантія:

Обмін і повернення товару в інтернет-магазині JFD.UA регламентується Законом України «Про захист прав споживачів», згідно з яким покупець має право повернути товар продавцеві протягом 14 днів з дня покупки. Вся наша продукція відповідає вимогам нормативних документів. Перед відправкою замовлення Клієнту ми ретельно перевіряємо товар, запаковуємо та страхуємо на час транспортування. Якщо з певної причини вам не підійшла річ, ви маєте змогу повернути її або обміняти протягом 14 днів з моменту здійснення покупки.


Повернення товару проводиться у випадку

  • якщо він не використовувався
  • якщо збережено його товарний вигляд
  • якщо збережені його споживчі властивості, пломби, ярлики
  • при пред'явленні розрахункового документа, виданого споживачеві разом із проданим товаром
  • у випадку обміну або повернення товару належної якості, придбаного в інтернет-магазині, покупець сплачує транспортні послуги

Способи повернення товару

Товар можна повернути, якщо з моменту попередньої покупки пройшло менше 14 днів. Кур’єр видає вам товарно-транспортну накладну, яку необхідно зберегти.

Товар можна відправити на склад компанії Нова пошта

Повернення  коштів Клієнту за товар здійснюється протягом 30 банківських днів з дня отримання нами товару шляхом зарахування коштів на банківський рахунок, який ви зазначили в бланку повернення.

Якщо у вас виникли питання, пов’язані з оформленням повернення товару, зв’яжіться з нами. Наша команда зробить все можливе, щоб надати всю необхідну інформацію і  посприяти швидкому поверненню/обміну товару.

Онлайн курсы IT